WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Manavgat Boğaziçi Koleji
Manavgat Boğaziçi Koleji Plaj Gezisi

Editör

Manavgat Boğaziçi Koleji Plaj Gezisi

Manavgat Boğaziçi Koleji Ailesine yeni katılan gençlerimizle birlikte  Kültür ve Turizm Bakanlığına bağlı halk plajında harika bir gün geçirdik. Bu güzel etkinlikte emeği geçen tüm öğretmenlerimize ve öğrencilerimize teşekkür ediyoruz..

Caretta Carettaların yuvalama ve yumurtlama alanları ile ilgili bilgi sahibi olduk. İlk fırsatta yumurtadan çıkışlarını izlemek, gözlemlemek ve yuva sahiplenmeye tekrar geleceğiz. Manavgat Boğaziçi Koleji aile olarak, öğretmen ve öğrencilerimizle birlikte harika anlar yaşama devam edeceğiz. 

Deniz havası aldık, şarkılar söyledik, öğrenci ve öğretmenlerimizle birlikte harika bir gün geçirdik. 

Okul Gezilerinin Öğrenciler İçin Faydaları

Okul gezisi, öğrencilerin yeni yerler ve fırsatlar deneyimlemelerine olanak tanır. Bu, öğrencinin sağlığı ve esenliği için iyi olmasının yanı sıra onları öğrenmeye daha açık hale getirir.

Okul gezileri ile öğrenciler sadece bugünü öğrenmekle kalmayacak, aynı zamanda gelecekteki olası kariyerlerle tanışacakları için geleceğe daha iyi hazırlanabilirler.

okul turları okul gezisi öğrenci gezisi okul gezisinin öğrenciler için faydaları


Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.