Bize Ulaşın!

Aklınıza takılanları sormak için bize ulaşın yada iletişim formu üzerinden bize yazın.

İLETİŞİM
Hakkımızda

Hakkımızda

Manavgat Boğaziçi Koleji olarak hedefimiz; bireyin kendisini tanımasını sağlamaktır. Biliyoruz ki kendisini tanıyan ve ne istediğini bilen bireyler için mutluluk dolayısıyla da başarı kaçınılmazdır.                                                          

Amacımız; doğru kararlar alabilen, yaşadığı topluma ve kendisine faydalı icraatlarda bulunabilen, beceri ve bilgisini erdemli olarak kullanabilen, olumsuzluklar karşısında çözüm odaklı olabilen, öğrenmeye ve gelişime açık, eleştirel düşünen, inisiyatif alan, kendi kendini yönlendirebilen, etkili ve doğru iletişim kurabilen, yeni fikirler geliştiren ve uygulayabilen, bu fikirleri başkalarına aktarabilen bireylerin gelişmesine olanak sağlamaktır.

Farkımız; her öğrencinin özgünlüğüne saygı duymak ve kendisinin farkına varmasını sağlayarak ulaşılabilir hedefler belirlemesine ve  hayata mutlu hazırlanmasına yardımcı olmaktır.

Mutlu dolayısıyla da hayatta başarılı bireylerin yetişmesinde en büyük görevi üstlenen, alanında yetkin ve tecrübeli öğretmenlerle yol alıyor, bilim ve teknolojiyi yakından takip edip öğrencilerimizin deney ve uygulamalarla öğrenimini kolaylaştırıyor, rahat ve güvenilir ortamda eğitim alabilmeleri için fiziki şartlarımızı sürekli iyileştiriyor ve çağa ayak uyduruyoruz.

Manavgat Boğaziçi Koleji olarak; akademik ve sosyal becerisi yüksek öğrencileri Atatürk İlke ve İnkılapları ışığında kendi hayat yolculuklarına güvenle uğurluyoruz.

Gelecek, doğru okul seçimiyle başlar!