WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Manavgat Boğaziçi Koleji
Öğretmenler günü kutlama ziyaretleri kapsamında Manavgat'ımızın değerli okullarına ziyaretlerde bulunduk.

Editör

Öğretmenler günü kutlama ziyaretleri kapsamında Manavgat'ımızın değerli okullarına ziyaretlerde bulunduk.

Manavgat Boğaziçi Koleji olarak öğretmenler günü kutlama ziyaretleri kapsamında Manavgat'ımızın değerli okullarına ziyaretlerde bulunduk.

Çağlayan İlköğretim Okulu Öğretmenler Günü Ziyaretimiz.
Çağlayan İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Ahmet İyiol ve değerli öğretmenlerini ziyaret ederek öğretmenler gününde, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

Atatürk İlköğretim Okulu Öğretmenler Günü Ziyaretimiz.
Atatürk İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Ali Çetin ve değerli öğretmenlerini ziyaret ederek öğretmenler gününde, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

Öger İlköğretim Okulu Öğretmenler Günü Ziyaretimiz.
Öger İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Saim Yigen ve değerli öğretmenlerini ziyaret ederek öğretmenler gününde, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

Küçük Hasan İlköğretim Okulu Öğretmenler Günü Ziyaretimiz.
Küçük Hasan İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Ömer Esen ve değerli öğretmenlerini ziyaret ederek öğretmenler gününde, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

Turgut Şen İlköğretim Okulu Öğretmenler Günü Ziyaretimiz.
Turgut Şen İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Vedat Çınar ve değerli öğretmenlerini ziyaret ederek öğretmenler gününde, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

Ali İhsan Barut İlköğretim Okulu Öğretmenler Günü Ziyaretimiz.
Ali İhsan Barut İlköğretim Okulu Müdürü Sn. Mustafa Uyanık, Müdür Yardımcısı Perihan Yener ve değerli öğretmenlerini ziyaret ederek öğretmenler gününde, tüm öğretmenlerimizin öğretmenler gününü kutladık.

 

öğretmenler günü manavgat boğaziçi koleji kutlama Ali İhsan Barut İlköğretim Okulu Turgut Şen İlköğretim Okulu Küçük Hasan İlköğretim Okulu Öger İlköğretim Okulu Atatürk İlköğretim Okulu Çağlayan İlköğretim Okulu


Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.