WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Manavgat Boğaziçi Koleji
BURSLARIMIZ

BURSLARIMIZ

Eğitim ve Öğretimin kalitesini artırmak amacıyla başarılı olan öğrencilerin MANAVGAT BOĞAZİÇİ KOLEJİ, ANADOLU LİSESİ bünyesinde eğitim, öğretim görmelerini sağlamak ve ülkemize faydalı bireyler olarak yaşantılarını sürdürmeleri konusunda üzerine düşen görevleri yerine getirmek için çeşitli burs olanakları sunmaktadır.

*9.sınıflar için Mart ayında yapılan “ödüllü kayıt-kabul sınavı” sonucuna göre, *9.sınıflar için Merkezi LGS sınav sonucuna göre,

*Nakil gelen 10-11-12. sınıf öğrencilerine, Akademik Başarı ve Yeterliliklerini ölçmek için yapılan Durum Değerlendirme Sınav sonucuna göre çeşitli oranlarda eğitim ve yemek bursu verilmektedir.

Ayrıca;

*Boğaziçi Koleji ailesi mensuplarının çocuklarına eğitim ve yemek bursları,

*Boğaziçi Kolejinde okuyan çeşitli kademelerdeki öğrencilere, lise kademelerindeki başarılarına göre(eğitim-spor-sanat),eğitim ve yemek bursları,

*Şehit ve Gazi çocukları için Milli Eğitim Bakanlığının ilgili yönetmeliğine göre belirlenen kontenjan dahilinde %100 eğitim bursu verilmektedir.

Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.