WhatsApp Hızlı Destek

Merhaba, web sitemize hoşgeldiniz. Sizlere daha hızlı hizmet vermek adına canlı olarak WhatsApp üzerinden destek verebiliriz. Destek almak için lütfen butona tıklayın!

WhatsApp Hızlı Destek
TR
Manavgat Boğaziçi Koleji
MESAJIMIZ

MESAJIMIZ

DEĞERLİ VELİLERİMİZ, SEVGİLİ ÖĞRENCİLERİMİZ

Her birey aldığı eğitim ile birlikte kendini geliştirmeye başlar. Aldığı eğitime göre geleceğini şekillendirir. İyi bir gelecek için alınan eğitimin nitelikli olması çok önemlidir. Başarılı bir eğitim sisteminde asla çıkmaz sokak yoktur. Her yol bir diğerine mutlaka bağlanır. İyi bir eğitim sistemi bireyleri ileriye taşır, gelecekteki toplumsal rol ve konumlara hazırlar.

MANAVGAT BOĞAZİÇİ KOLEJİ, ANADOLU LİSESİ Atatürk İlkelerinin ışığında, 21.yüzyılın çağdaş eğitim yaklaşımlarıyla, öğrencilerinin mutluluğunu merkeze alarak , öğrencilerinden ve değerli anne, babalarından alacağı enerjiyle, deneyimli akademik kadrosuyla” çağdaş bir eğitim ve aydınlık bir gelecek” anlayışıyla, “doğru seçimler yapabilen, çevresine ve kendisine çok yönlü katkıları olan, çağdaş, dengeli, başarılı ve mutlu Türk gençleri yetiştirmeyi amaç edinmiştir.

Saygılarımızla

KURUCU
Polat SELÇUK

Hızlı İletişim Formu

Merak ettiklerinizi, sorularınızı yada önerilerinizi hızlı iletişim formu aracılığı ile bizlere iletebilirsiniz.